×
×
AKS'ta Felsefe Konuşmaları (Doğa,Kültür ve Ekolojik Kriz)
Yeni sezonun ikinci Felsefe Konuşmaları programı 9 Kasım Cumartesi günü saat 16:00'da “Doğa,Kültür ve Ekolojik kriz” başlığı altında gerçekleşecek.Programa Prof.Dr.Doğan Göçmen konuşmacı olarak katılacak.
10,00
Bilet Al
AKS'ta Sinema: Metropolis (1927)
AKS'ta Sinema akşamları bu sezonda da devam ediyor!Distopya konusunu merkeze alan filmlerden oluşan seçkinin izleyiciyle buluşacağı AKSta Sinema sezonunun ilk gösterimi 24 Ekim Perşembe akşamı saat 19:00’da Fritz Lang yönetmenliğindeki Metropolis ile başlayacak.
10,00
Bilet Al
AKS'ta Sinema: Otomatik Portakal (1971)
AKS'ta Sinema akşamları bu sezonda da devam ediyor!Distopya konusunu merkeze alan filmlerden oluşan seçkinin izleyiciyle buluşacağı AKS'ta Sinema sezonunun ikinci gösterimi 21 Kasım Perşembe akşamı saat 19:00’da Stanley Kubrick yönetmenliğindeki Otomatik Portakal ile gerçekleşecek.
10,00
Bilet Al
AKS'ta Sinema: Blade Runner (1982)
AKS'ta Sinema akşamları bu sezonda da devam ediyor!Distopya konusunu merkeze alan filmlerden oluşan seçkinin izleyiciyle buluşacağı AKS'ta Sinema sezonunun üçüncü gösterimi 19 Aralık Perşembe akşamı saat 19:00’da Ridley Scott yönetmenliğindeki Blade Runner ile gerçekleşecek.
10,00
Bilet Al
AKS'ta Yeni Sergi : Elvan Alpay / Tayfun Erdoğmuş / Melek Mazıcı
Küratörlüğünü Haldun Dostoğlu’nun üstlendiği Elvan Alpay – “Cennet Uzaklarda Bir Vaat Mi?”, Tayfun Erdoğmuş – “Yeni Dünya Katmanları” ve Melek Mazıcı – “Şeffaf Yansımalar” sergileri 1 Aralık 2019 tarihine dek Antalya Kültür Sanat’ta ziyaret edilebilecek.
Bilgi Al