×
×
Ayan Beyan Doğaçlama (5 Şubat)
5 Şubat Çarşamba saat 20:00 'de Ayan Beyan Doğaçlama biletleri %20 indirimle biletantalya.com'da... Sadece seyircilerin yönelimleriyle belirlenen konu ve anahtar kelimeler eşliğinde, oyuncuların oynadığı bir doğaçlama komedi oyunudur.
25,00
Bilet Al
Şifa Niyetine (Anılar ve Türküler)
Müzikle süslenen Yaşanmış hikayelerin anlatıldığı oyunda usta oyuncular Altan Erkekli ve Veysel Diker’in muhteşem performansı ile keyifli vakitler geçireceksiniz! ”Müzikten Beri; Sözden Öte” sloganıyla sahnelenen oyunda Günden güne dünyanın tükettiği insana şifa niyetine bir gösteri. 29 Ocak 20:00
Bilgi Al
Plastik Aşklar (Komedi)
Gittiğin her ortamda, hayatın en ortasında yüzüne iliştirdiğin bir Mona Lisa gülüşüyle sıyrıla bildin mi tüm olumsuzluklardan, aşktan, sevdadan? Plastiktir günümüzdeki aşklar, kokusuyla dokusuyla...Oya Başaran ve Begüm Birgören ile Plastik Aşklar komedi oyunu 5 Şubat Çarşamba 20:30'da AKM'de.
Bilgi Al
Akidezadeler (Komedi)
Uygur Tiyatrosu Akidezadeler - Bir Tatlı Huzur Komedi tiyatrosu 5 Şubat Çarşamba saat 20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.
Bilgi Al
Adalet Sizsiniz (Tiyatro)
Rutkay Aziz ve Taner Barlas’ın birlikte rol aldığı ve tam adı “Adalet, Sizsiniz (Sokrates, Galileo, Sacco, Vanzetti)” olan oyun, 2012 yılı Cevdet Kudret Edebiyat Ödülü’ne layık görüldü. Yargının siyasallaştığı üç tarihi olayı anlatan oyun 07 Şubat Cuma saat 20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.
Bilgi Al
Metin Uca (Diliniz Eşek Arısı Soksun)
Metin Uca, "Dilinizi Eşek Arısı Soksun" gösterisi 10 Şubat Pazartesi saat 20:00'de Antalya Kültür Merkezi sahnesi'nde.
Bilgi Al
Ormantik Komedi (Tiyatro)
Ormantik Komedi oyunu, 16 Şubat Pazar saat 20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.Oyuncular: Necmi Yapıcı, Umut Oğuz, Nihan Durukan Yapıcı, Birgen Engin
Bilgi Al
Zuhal Olcay (Konser)
Güçlü sesi ve yorumuyla Zuhal Olcay, 19 Şubat Çarşamba saat 20:00'de Atatürk Kültür Merkezi - Aspendos Salonu'nda sevenleriyle buluşuyor.
Bilgi Al
On Küçük Zenci (Tiyatro)
Agatha Christie’nin ölümsüz eseri ‘’On Küçük Zenci’’ Türkiye prömierini yaparken, Yeşilçam’ın unutulmaz aktörü Ediz Hun ilk kez tiyatro sahnesinde seyirciyle buluşuyor. 22 Şubat Cumartesi saat 20:00'de AKM'de ve 23 Şubat Pazar saat 20:00'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde..
Bilgi Al
Ölün Bizi Ayırana Dek (Tiyatro)
Oyuncular: Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu, Volkan Aktan 27 Şubat Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde ve 28 Şubat Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde sizlerle.
Bilgi Al
Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars (Müzik)
Ülke sınırlarını aşan müzik ve şovlarıyla Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars 13 Mart 20:00 'de AKM'de sizlerle... Bolero'lar, salsa'lar, caca'lar ve özel sürprizlerle müziğe doyamayacağiniz harika bir gece sizleri bekliyor.
Bilgi Al
Yüzsüz - Tartuffe (Tiyatro)
Moliére’in ölümsüz eseri Tartuffe, 2019-2020 sezonunda Mam’art Tiyatro’nun yapımında, Emrah Eren’in yenilikçi yorumuyla seyircisinin karşısında.13 Mart Nazım Hikmet Kültür Merkezi ve 14 Mart Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde izleyicisiyle buluşuyor.
Bilgi Al
Çıplak Vatandaşlar (Tiyatro)
Çıplak Vatandaşlar oyunu 26 Mart Perşembe saat 20:00'de Antalya Kültür Merkezi'nde. 
Bilgi Al
Bandırma Vapuru (Tiyatro)
Tarihimizin dönüm noktasını temel alan Bandırma Vapuru oyununda, düşle gerçek, hayal ile ideal buluşurken, seyirciyi çokça gülümsetecek ve düşündürecek noktalar dikkat çekiyor! 4 Nisan Cumartesi 20:0'de Türkan Şoray Kültür Merkezi'nde.
Bilgi Al