×
×
Hedefim Sensin
Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor.
Bilgi Al
Deliler: Fatih'in Fermanı
İnfaz Edilen Osmanlı Elçisi ve sonrasında Fatih Sultan Mehmet'in yaptıklarını konu alıyor.
Bilgi Al
Börü
Börü serisinin sinema filmi olarak yayınlanacak finali Polis Özel Harekat'ının en seçkin sıcak savaş timi olan 34 50 telsiz kodlu Börü, vatan aşkı ile tutuşmuş yalnız kahramanların destanını anlatıyor.
Bilgi Al
Kafalar Karışık
Kafalar Karışık, evlenebilmek için kız arkadaşının kayıp babasını bulmaya çalışan genç bir adam ve arkadaşlarının hikayesini anlatıyor.
Bilgi Al
Aquaman
Arthur Curry kendisiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman’in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Aquaman tahtın başına geçmelidir.
Bilgi Al
Bumblebee
1987 yılında kaçak olan Bumblebee, Kaliforniya’daki küçük bir sahil kasabasında bir hurdalığa sığınır.18 yaşına girmek üzere olan ve dünyadaki yerini keşfetmeye çalışan Charlie , savaştan yaralanmış ve zarar görmüş olan Bumblebee’yi bulur.
Bilgi Al
Bana Bir Soygun Yaz 2
Yaşadıkları ilk maceranın ardından Çeto ve Sülo, Kıbrıs’a yerleşmiş ve farklı bir hayat kurmuşlardır. Sade hayatlarını sürdürürlerken; kendilerine Kıbrıs’ta iş bulan Nasip’in, çalıştıkları otel sahibinin kızı Asya ile evlenmeye karar vermesiyle bir kez daha karmaşanın tam ortasında kalırlar.
Bilgi Al
Kurtlar ve Çakallar
1980 ve sonrasına yaşananları konu alan Kurtlar ve Çakallar, ihtilalin ardından bir takım kişiler tarafından eline silah verilen ama yürekleri sadece vatan sevgisiyle atan Ülkücüler'in hikayesini konu alıyor.
Bilgi Al
Zerk
1986 yılında Kocaeli'nin Derince ilçesinde yaşanmış gerçek bir olay anlatılıyor.
Bilgi Al
Borç Harç
Borç Harç, borçlarından kurtulmaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor.
Bilgi Al
Müsaadenizle Büyükler
Müsaadenizle Büyükler, toplumun sokak hayvanlarına daha duyarlı olmasını amaçlayan bir aile filmi.
Bilgi Al
Garantili Ölüm (Yoksa Paran İade)
Garantili Ölüm (Yoksa Paran İade), kendisini öldürmek için bir suikastçıyla anlaştığı sırada hayatının aşkını bulan genç bir adamın hikayesini konu ediyor.
Bilgi Al
Araf 2: Cin Bebek Doğuyor
Araf 2, kendisine musallat olan cinden kurtulmaya çalışan genç bir kadının hikayesini konu ediyor.
Bilgi Al
Yangın Yeri
Yangın Yeri, babasının evlerinin yakınında çıkan orman yangınını söndürmek için evden ayrılmasıyla yetişkin rolüne bürünmek zorunda kalan küçük bir çocuğun hikayesini konu ediyor.
Bilgi Al
Bekarlığa Feda
Bekarlığa Feda, kızının evlenmesini engellemeye çalışan bir babanın hikayesini konu ediyor.
Bilgi Al
Kimsesiz Çocuk Remi
Hector Malot’un ünlü romanından uyarlanan Kimsesiz Çocuk filminde, Remi’nin yaşadığı maceralar konu ediliyor.
Bilgi Al
Dalavere
Dalavere, çalınan arabalarını bulmak için zorlu bir maceranın içerisine sürüklenen Baybars ve Münir’in hikayesini konu ediyor.
Bilgi Al
Şüphe
Haruki Murakami’nin kısa bir öyküsünden uyarlanan filmde, birbirinden farklı karakterlere ve hayatlara sahip olan iki adam ile yolu kesişen bir kadının hikayesi anlatılıyor.
Bilgi Al
Lanetli Sular
Lanetli Sular, arkadaşını ziyarete giden genç bir kadının başına gelenleri konu ediyor.
Bilgi Al
Üç Hayat
Film, sosyal medyanın İran’daki popülerliğinden yola çıkarak sanat dünyasının ve İran toplumunun huzursuzluğunu mercek altına yatırıyor.
Bilgi Al
Kız
Filmde profesyonel bir balerin olmak için çabalayan 15 yaşındaki trans birey Lara’nın hikâyesi anlatılıyor.
Bilgi Al
Eşitlik Savaşçısı
Ruth Bader Ginsburg (Felicity Jones), 1970'li yıllarda yükselen kadın hakları hareketini desteklemekle birlikte, bu hareketin yasaları değiştirmediği sürece yarım kalacağına inanmış genç bir avukatı konu ediyor.
Bilgi Al
Chef
Parasızlık ve mutsuzluk yüzünden geçinemeyen bir çifti konu ediyor.
Bilgi Al
Trileçe
Genç bir adam olan Fuat, on yaşındayken İstanbul’daki evlerinde çıkan bir yangında ailesini kaybetmiştir. Öksüz ve yetim kalan Fuat komşularının desteği ile yaşamaya başlar.
Bilgi Al
Soğuk Savaş
1950’lerde geçen Soğuk Savaş; iki müzisyen arasında Soğuk Savaş yıllarında geçen ve Stalinist Polonya’dan Berlin’e, Yugoslavya’dan bohem Paris’in gece kulüplerine uzanan tutkulu bir aşkı anlatıyor.
Bilgi Al
Hayatım Yalan
Jennifer Lopez'in Maya isimli bir kadını canlandırdığı filmde; 40'lı yaşlarındaki Maya gerçekleştiremediği hayallerinin hüsranıyla boğuşmaktadır.
Bilgi Al
Sükut Evi
Modern hayattan bunalan genç bir adam bir süre kafasını dinlemek için işini ve kız arkadaşını geride bırakıp Anadolu’nun derinliklerine doğru yola çıkan adamı konu ediyor.
Bilgi Al
Yanımda Kal
Filmde işkolik bir adam olan Emir Kurt (Çağlar Ertuğrul) ile sokaklarda şarkıcılık yapan bir genç kız olan Zeynep'in (Meriç Aral) hikayesi anlatılıyor.
Bilgi Al
Ruh Çağırma Seansı
Paranormal olaylarla ilgili bir araştırma projesi hazırlayan kızın macerasını konu ediyor.
Bilgi Al
Creed II: Efsane Yükseliyor
2015 yapımı Creed: Efsanenin Doğuşu'nun devam halkasıdır. Filmde ilk kez Ivan Drago'nun oğlu da yer alacak.
Bilgi Al