×
×
Hep Yek 3
Daha önceden cezaevine düşmüş Aktan ve Gürkan'ın peşine mafya takılmışken, kendilerini İstanbul'un en büyük tarihi eser kaçakçısı Bilal Özkök'ün evindeki yılbaşı partisinde bulmalarıyla olaylar gelişir.
Bilgi Al
Özgür Dünya
Aslı ve babası, çok ilgi çekecek bir oyun tasarlayıp piyasaya sürmeye hazırlanmaktadırlar. Fakat oyundan elde edilecek gelir, Aslı ve babasını birçok düşmanın hedefi haline geitirir ve gerçek hayatta verilen bu savaş bir yandan da oyun dünyasında devam eder.
Bilgi Al
Captain Marvel
Eski savaş uçağı pilotu Carol Danvers (Brie Larson), edindiği süper güçler sayesinde Captain Marvel olur ve Starforce'a katılır.
Bilgi Al
Türk İşi Dondurma
1900'lü yıllarda Avustralya'da yaşayan iki Türk, geçimlerini dondurma satarak sağlamaktadır. 1915 yılında Çanakkale Savaşı'nın çıktığını öğrendiklerinde ülkeleri için mücadele etmek adına Çanakale'ye cepheye gitmeye karar verirler. Ve gençlerin hikayesini anlatır.
Bilgi Al
Yalan Dolan
Altı kişiden oluşan çılgın bir ekibin, sistem hatalarını da kullanarak kusursuz bir banka soygunu yapma macerasını konu ediyor.
Bilgi Al
Organize İşler Sazan Sarmalı
Organize İşler Sazan Sarmalı, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu ediyor.
Bilgi Al
Asla Gözlerini Kaçırma
Nazi döneminde yaşayan bir sanatçıyı anlatmaktadır.
Bilgi Al
BABA 'Bu Alem Bi Alem'
Kamuran eskiden mafyalığa karışmış olsa da geçmişini geride bırakıp İzmir Seferihisar'da yaşayan kızlarıyla arasını düzeltmeye kararlı bir babadır. Asıl macera, Kamuran'ın kızları için legal işler yapmaya çalıştığı gün başlayacaktır.
Bilgi Al
Şeytan-i İns
Semih, anneannesi ile İstanbul'da yaşayan bir gençtir. Anne ve babası 30 sene önce işledikleri bir günah yüzünden ölen Semih, ailesini trafik kazasında kaybettiğini sanmaktadır.
Bilgi Al
Biz
Adelaide ve Gabe Wilson çifti, 2 çocuklarıyla Kuzey Kaliforniya sahil kıyısında bulunan evlerine giderler. Adelaide, kötü olaylar yaşamaya başlar.
Bilgi Al
Cold Pursuit
Oğlunun gizemli ölümünden sonra hayatı cehenneme dönen adamın hikayesi.
Bilgi Al